Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі голова однієї із політичних фракцій безкоштовно отримав житло

в Правда про чиновників

Мова йде про Віталя Фидрина, керівника фракції “Самопоміч” у Тернопільській обласній раді.

Минулого року бійцям АТО, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, та не мали власного помешкання вручили сертифікати на житло.

У цьому списку на отримання безкоштовної квартири був і Віталій Фидрин, керівник фракції “Самопоміч” у Тернопільській обласній раді.

Серед 12 осіб, що отримали довгоочікуване житло, найбільше питань у активістів виникало саме до пана Віталія, адже чоловік далеко не бідний.

Згідно декларації, яку чиновник заповнив за рік, що передував року оформлення безкоштовної квартири, у родині пана Віталія налічувалося – п’ять об’єктів нерухомості.

Це житловий будинок, площею 50 метрів квадратних, три квартири – 101,2, 67 і 31 кв. м і навіть гараж площею 20,5 кв. м.

В останньому, напевно, “самопомічовець” зберігає представницький автомобіль “Тойота Камрі”, який теж значиться у декларації.

Та й статки у нього були чималі, щоб претендувати на безкоштовне житло.

Займаючись підприємницькою діяльністю, тільки у 2016 році Фидрин заробив 758 114 гривень плюс готівкою зберігав 2 тисячі доларів та 72 тисячі гривень.

За 2017 рік пан Віталій отримав земельну ділянку площею шість соток у Тернополі, яку, очевидно, надали як учаснику АТО.

За минулий рік із декларації чомусь зникла квартира площею 67 кв. м.

Того ж року Віталій Фидрин заробив майже мільйон гривень (981 332 грн.) плюс зросли його готівкові заощадження – до 127 тис. грн. і 5 тисяч доларів.

Як пише видання Репортер, єдиною причиною чому Фидрин так швидко отримав безкоштовне житло є те, що він з дружиною виховує три доньки і сина, і є багатодітним батьком.

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про чиновників

Кольцов VS прокуратура: хто кого?

Незаконними вказівками начальника Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області Едуарда Кольцова
Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286