Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщину прибула перша партія бебі боксів

в Новини

Свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що з першого вересня на Тернопільщину так і не доставили обіцяні пакунки малюка, або ж бебі бокси.

Тернопільські породіллі не отримали обіцяні державною безкоштовні бебі-бокси (відео)

Цього року у Міністерстві соціальної політики України заявили, що з першого вересня, кожна жінка, що народить дитину, отримує не тільки фінансову допомогу від держави, а й символічний бебі-бокс, вартістю 5 тисяч гривень, де буде зібрано підгузники, одяг для дитини, олійки, креми, шампуні, іграшки та інші необхідні речі.

Станом на четверте вересня щодня породілля, що стала мамою на території Тернопільської області не отримала обіцяний бебі-бокс.

У пологових розводять руками, відправляючи мам у соціальні служби міста та районів, а там кажуть, що потрібно трохи почекати.

Як розповіли чиновники соціальної політики Тернопілля, обіцяні бебі-бокси таки надійдуть на територію пологових будинків області , але в другій половині вересня.

Та уже сьогодні 17 вересня на Тернопілля доправили першу партію бебі боксів – 247 пакунків.

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна вручив перші три пакунки породіллям Збаража, решту пакінків для малюка було доправлено у райони, де голови РДА мають віддати їх породіллям.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up