Тернопіль

Сила в правді

На Тернопіллі п’ятеро депутатів та сільський голова відповідатимуть за корупційні діяння

в Кримінал

Відомо, що кожен чиновник має подати на сайт НАЗК щорічну декларацію про доходи, отримані за минулий рік.

Так ось чиновники Підгаєцької сільської ради видно забули про це, і п’ятеро депутатів та голова сільської ради не подали на сайт НАЗК щорічну декларацію про доходи за 2017 рік.

У суді чиновників визнали винними та призначили виплатити штраф у розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це 850 гривень кожному, пише прес-центр.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопіллі затримали працівника військомату, що вимагав 1400 доларів хабара.

У Тернопільській області працівник військомату отримав 1400 доларів хабара

За повідомленням військової прокуратури Тернопільського гарнізону Західного регіону України, вчора, 6 вересня,в одному із районних військоматів було затримано хабарника.

Головний спеціаліст одного із районних військоматів вимагав та отримав 1400 доларів неправомірної вигоди від жительки району, за те, щоб визнати її сина непридатним до військової служби в армії.

Головного спеціаліста затримано, гроші вилучено, вирішується питання щодо відсторонення його від займаної посади.

Правоохоронці, працівники СБУ, представники військової прокуратури зловили посадову особу під час отримання 1400 доларів неправомірної вигоди.

До того ж, перевіряється причетність до вчинення даного злочину військового комісара вказаного РВК Тернопільської області та членів призовної комісії, пишуть місцеві видання.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up