Тернопіль

Сила в правді

У трьох районах Тернопільщини 12 мешканців захворіли на сальмонельоз

в Новини

Днями, у Борщівському, Кременецькому та Теребовлянському районах експерти встановили, що 12 осіб підхопили сальмонельоз, серед яких і троє дітей.

Наймовірніше хворі вживали в їжу курячі чи качині, або ж гусячі яйця, які уже були заражені сальмонелою.Даний збудник було виявлено як у хворих, так і в стравах (салат олів’є, майонез домашнього приготування, корзинки з плавленим сиром, млинці з домашнім сиром), що споживались та приготовленні з використанням качиних та курячих яєць. Фактором передачі послужили інфіковані яйця, в яких також було виявлено сальмонелу (S. enteritidis)

Сьогодні усім потерпілим надають кваліфіковану допомогу, а решту мешканців Тернопілля застергіають, що перед їдою потрібно добре мити руки з милом, а також окремо збергіти їжу, яйця добре проварювати та якщо уже захворіли, то не варто займатися самолікуванням, а потрібно звернутися до лікаря.

Також експерти радять не зберігати продукти на сонці, а відразу ставити в холодильник. Підозрілі продукти не варто переварювати чи пережарювати, їх потрібно викинути, щоб не наробити ще більшої шкоди, пише тернопільський сайт 0352. 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up