Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі на аукціоні вкотре продаватимуть завод “Оріон”

в Новини

На 11 жовтня цього року у системі відкритих закупівель “Прозоро” будуть виставляти на продаж величезний тернопільський завод “Оріон”.

Заплановано продати пакет акцій у кількості 99 543 480 штук.

Початкова ціна заводу становить – 24 885 870,00 гривень, що становить 96,13 відсотка статутного капіталу товариства, пише видання Терноград.

До слова, “НАРОДНА ПРАВДА” неодноразово писала, про продаж заводу “Оріон” у Тернополі.

У Тернополі за 24 мільйони планують продати завод “Оріон”

21 червня 2018 року відбулося засідання спеціальної комісії, де було вирішено продати 96 відсотків акцій заводу “Оріон” у Тернополі за початковою ціною трохи більше 24 мільйонів гривень.

На засіданні комісії було обговорено умови продажу державного пакета акцій акціонерного товариства “Тернопільський радіозавод “Оріон” в кількості 99 543 480 штук номінальною вартістю 24 885 870,00 грн., що становить 96,1290 відсотків статутного капіталу товариства, на аукціоні з умовами, зокрема: щодо збереження основних видів діяльності товариства та авторських прав на технічну документацію виробів та іншими умовами, згідно договору купівлі акцій заводу “Оріон”, пише сайт Реально.

До слова, свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що керівник заводу потрапив у жахливу аварію у Херсонській області.

Ярослав Карпик, голова правління ПАТ “Тернопільський завод “Оріон”, потрапив у ДТП на Херсонщині.

Аварія трапилась на чотирнадцятому кілометрі траси Олешків-Гола Пристань-Скадовськ 28 червня близько сьомої години ранку.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up