Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі презентують унікальну книгу про військове капеланство

в Новини

23 вересня, у Тернополі планують представити широкому загалу унікальну книгу про військове капеланство “Лицарі духа”.

Цю книгу написав та впорядкував отесь Михайло Забанджали. Саме ж видання розповідає про працю, наставництво та віру військових капеланів, що часто їздять на Схід, в зону АТО.

“У різні часи з українськими воїнами, які боролися за свободу і державність України, пліч-о-пліч ішли їхні духовні наставники – капелани. Саме вони підтримували борців, додавали їм сили духу і разом із ними жертвували найдорожчим – життям. Автор цієї книги, капелан сучасності у російсько-українській війні о. Михайло Забанджала, пише про українських капеланів двох останніх століть, їхні здебільшого трагічні долі і часто мученицькі смерті”, – йдеться в анотації до книги, передає Свобода.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що в Україні започаткували відзнаку загиблого в зоні АТО Героя.

В Україні започаткували відзнаку загиблого майданівця з Тернопілля Олександра Капіноса

Олександр Капінос був одним із тих, хто хто першим поїхав на Майдан у Київ, щоб відстоювати нашу країну, її переконання та європейський курс.

Сашко загинув, а пам’ять про нього і досі живе. В Україні вирішили організувати та нагороджувати відзнаками Героя України Олександра Капіноса.

Умовою здобуття Відзнаки є здійснення власних активних дій і сприяння формуванню  спільнот, здатних діяти заради поставленої мети у вказаних напрямках у селах і містечках, де проживають, або звідки походять учасники конкурсу на здобуття Відзнаки, пише 20 хвилин Тернопіль.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286