Тернопіль

Сила в правді

Керівник Укравтодору перевірив якість ремонту доріг на Тернопіллі

в Новини

Вчора, 13 вересня, керівник Укравтодору України Славомір Новак оглянув стан ремонту доріг – Тернопіль-Підволочиськ та дороги в обхід Тернополя.

До слова, дорога Тернопіль – Підволочиськ не ремонтувалася 30 років. Цього року на її ремонт виділили 777 мільйнів на 39 кілометрів дороги.

На ремонт дороги в обхід Тернополя залучили 250 мільйонів гривень державних коштів. Ремонтуватимуть трасу на протяжності шляху 14,5 кілометра.

Як відзначили обласні чиновники, цього року держава виділила надзвичайно значні кошти на облаштування та ремонт доріг як державного так і місцевого значення.

Загалом цього року на Тернопілля з державного бюджету уже надійщло 1,3 міліарда гривень – на дороги державного значення та 315 мільйонів гривень – на дороги місцевого значення! “Таких капіталовкладень, як наголосив очільник області, наші дороги не бачили ніколи”.

Степан Барна також навів порівняльну статистику, як змінювалося фінансування на ремонт доріг в Тернопільській області протягом останніх років. У 2015 році, за його словами, на всі дороги як загального, так і місцевого значення залучили 120 млн грн, у 2016-ому – 373 млн грн і у 2017-ому – 870 мільйонів гривень, пише тернопільский сайт Голос.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up