Тернопіль

Сила в правді

На Тернопільщині керівник підприємства викрав 177 тисяч гривень,призначених на ремонт дороги

в Кримінал

На Тернопіллі прокуратура розслідувала справу щодо розкрадання 177 тисяч гривень керівником однієї із фірм Кременецького району, що займалася ремонтом дорожнього покриття у районі.

Слідчими було встановлено, що керівник підприємства вирішив зекономити та купити більш дешеву щебенову суміш, ані ж потрібно було.

Так керівник фірми незаконно заволодів державними коштами  у сумі 177 тисяч гривень.

У суді чоловік свою провину визнав та навіть встиг відшкодувати 29,5 тисяч гривень.

Судді визначили керівника фірми винним та зобов’язали повернути решту коштів державі, пише видання Тернопільська область.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що вобласті чиновники вкрали 200 тисяч гривень призначених на ремонт дитячого садочка.

У Тернопільській області чиновники вкрали 200 тисяч гривень, призначених на ремонт дитячого садочка

Прокуратура Тернопільської області провела розслідування та встановила факт розкрадання чиновниками Теребовлі близько 200 тисяч гривень, що призначалися на ремонт дитячого садочка у місті.

За даними слідства, чиновники оплатили капітальний ремонт будівлі дошкільного навчального закладу (ясла-садка), який на ділі залишився невиконаним.+

В результаті, розкрадання понад 200 тис. Гривень розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст.364 ККУ.

До слова, колись “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що такий садочок є у місті Ланівці. Спершу чиновники відзвітували за його ремонт,хоча там були руїни, і тільки після публікацій у пресі на ремонт  дошкільного закладу виділили необхідну суму.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up