Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі тривають суди за посаду керівника школи мистецтв

в Новини

“НАРОДНА ПРАВДА” неодноразово писала про складну ситуацію, що відбувається у школі мистецтв Тернополя.

Тернопільська школа мистецтв опинилася у безвиході

У фінансовому тупику опинилася з початку року Тернопільська обласна експериментальна комплексна школа мистецтв імені Ігоря Герети.

Річ у тім, що заклад орендує приміщення у приватної фірми. Орендодавець вирішив підвищити орендну плату до понад 43 тисячі гривень за місяць. Якщо торік школа оплачувала її за рахунок батьківської плати, то тепер цих коштів буде недостатньо, а, згідно з чинним законодавством, збільшувати батьківську плату  протягом навчального року заборонено.

Ці та інші проблеми школи мистецтв розглянула відповідна робоча група обласної ради. Запропонований міською радою варіант альтернативного приміщення у школі№ 21 її представники ­ – попри те, що воно відповідає санітарно-гігєнічним вимогам, розміщене неподалік парку й центру дозвілля та ініціатив ім. Довженка, де можна проводити репетиції й концерти — відхилили.

Натомість присутні підтримали пропозицію заступника голови обласної ради Любомира Крупи підготувати лист до орендодавця про відтермінування підвищення орендної плати до 30 червня 2018 року, тобто до завершення навчального року.

Згодом ще депутати вирішили школу закрити, а дітей та вчителів відправити навчатися водну із ЗОШ Тернополя.

Відтак, діти, батьки та вчителі влаштували численні протести.

Та депутати не здавалися і призначили свого керівника- Марію Гудиму.

Сьогодні Ярина Герета, дочка Ігоря Герети у судах бореться за посаду школи мистецтв у Тернополі, за посаду закладу, якого скоро може і не бути взагалі.

Поки що, Колегія суддів Апеляційного суду в області вважає, що міськрайсуд порушив право позивача на доступ до правосуддя. Тому ухвалу суду першої інстанції скасувала, а справу направила у цей же суд для продовження розгляду, пише 20 хвилин Тернопіль.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up