Тернопіль

Сила в правді

Журналісти вивели нардепа з Тернопілля Олега Барну на чисту воду (відео)

в Правда про чиновників

Журналісти програми “Наші гроші” зробили експеримент і надіслали кільком нардепам повідомлення з проханням з’явитися у сесійній залі і проголосувати за певний законопроект.

Звичайно голосування передбачало, що кожен, хто віддасть свій голос отримає грошову винагороду.

Коли ж Олег Барна , нардеп з Тернопілля від партії БПП отримав подібне смс-повідомлення,то відписав, що вилітає негайно.

Детальніше у відео

До слова, “НАРОДНА ПРАВДА” неодноразово писала про скандального депутата від БПП Олега Барну, пише сайт 0352.

Скандальний нардеп з Тернопілля Олег Барна заявив, що ми повинні залити Росію горілкою (відео)

Олег Барна, народний депутат від провладної партії “БПП” з Тернопілля, перебуваючи на програмі на телеканалі “112 Україна”заявив, що Росію варто залити горілкою.

Зокрема нардеп заявив, що ми повинні торгувати з Росією, не зважаючи на війну та протистояння на Сході.

Заа словами Олега Барни ми повинні продавати Росії усі товари, які не будуть шкодити Україні згодом, а також викачувати з росіян гроші.

Не маємо ми торгувати з країною агресором тільки товарами інтелектуальної власності та тими, що зашкодять оборонноздатності держави.

Натомість у ефірі, депутат Олег Барна запропонував продавати масово у Росію горілку, залити країну -агресор спиртом, щоб росіяни швидше деградували, пише ЗЗ.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про чиновників

Кольцов VS прокуратура: хто кого?

Незаконними вказівками начальника Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області Едуарда Кольцова
Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286