Тернопіль

Сила в правді

КП “Тернопільводоканал” оштрафували та зобов’язали укласти договори з нижчими тарифами

в Новини

Верховний Суд України встановив, що обслуговуюче підприємство КП “Тернопільводоканал” уклало неправильні договори зі споживачами чотирьох сіл, що розташовані навколо Тернополя.

Відтак на підприємство наклали штраф у розмірі 136 тисяч гривень та зобов’язали переукласти договори на послуги централізованого водопостачання з мешканцями сіл – Івачів Долішній, Плотича, Гаї Гречинські, Гаї Чумакові , село Байківці Тернопільського району.

У суді було встановлено, що КП “Тернопільводоканал”, користуючись своїм монопольним становищем, завищило ціни на власні послуги і уклало з мешканцями села договори, що не відповідають умовам типового договору, що є порушенням прав споживачів та чинного законодавства.

Також у суді було встановлено, що такими діями, КП “Тернопільводоканал” вчинило порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем.

Відтак, КП “Тернопільводоканал” ціни на свої послуги завищував, тому має сплатити штраф у розмірі 136 тисяч гривень та укласти нові договори з меншими тарифами для споживачів, що проживають у селах – Івачів Долішній, Плотича, Гаї Гречинські, мікрорайон Гаї Чумакові та  село Байківці, Тернопільського району, пише тернопільське інтернет-видання Реально.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up