Тернопіль

Сила в правді

Жителям Тернопільської області розповіли як придбати авто і не потрапити в пастку

в Новини

Головний сервісний центр МВС оприлюднив відкриті дані про реєстрацію транспортних засобів на національному порталі data.gov.ua. На основі відкритих даних  Єдиного державного реєстру МВС стосовно зареєстрованих транспортних засобів та їх власників створено онлайн сервіс про першу реєстрацію авто (texty.org.ua/cars), що надає змогу кожному громадянину самостійно отримати інформацію про автомобільний ринок у кілька кліків.

За допомогою даного сервісу будь-яка особа, яка хоче купити чи продати автомобіль може зайти в базу даних усіх автомобілів, що зареєстровані в Україні з 2013 року і перевірити коли було придбане авто, на кого воно зареєстроване, коли і як переоформлювалося, перефарбовувалося і взагалі в якому технічному стані.

До слова, щороку в Україні здійснюється понад мільйон реєстраційних операцій з транспортними засобами, зокрема, у 2017 році їх було 1 415 512.

Так розробники даного порталу відзначають, що дана інформація вбереже одних від покупки приміром несправного ,або незареєстрованого автомобіля, а інших від продажу поганого автомобіля.

До того ж на сайті можна проглянути інформацію про автомобілі з усіх регіонів України, усіх марок, та років реєстрації , починаючи з 2013 року.

Інформація на сайті оновлюється кожного місяця.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286