Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі зведуть масштабний індустріальний парк на 15 гектарів

в Новини

Ще у 2017 році депутати Тернопільської міської ради прийняли рішення про будівництво індустріального парку на вулиці Микулинецькій в межах міста, неподалік автомобільного ринку. 

Будівельні роботи розпочнуть на початку 2019 року і планують завершити до 2025 року.

За цей час мають забудувати 15 гектарів площі на вулиці Микулинецькій з можливим розширенням.

На роботи заплановано виділити 45,5 мільйона гривень -це будуть кошти місцевого бюджету, фонду регіонального розвитку, та гроші підприємців.

До слова, індустріальний парк ,або ж промисловий парк -це територія, виділена при планування міста для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвинутою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом та впливом на навколишнє середовище. Порядок створення, діяльності індустріальних парків на території України регламентується законом України про “Індустріальні парки”.

“Серед учасників парку – підприємці міста, які зможуть зареєструвати свою діяльність у парку мінімум на сім років, – каже Юрій Дейнека,чиновник міської ради. – Якщо говорити про термін діяльності з 2019 до 2025 роки – то загальна вартість облаштування становитиме близько 45,5 мільйонів гривень. Ці кошти у рівних частинах фінансуватимуть самі підприємці, держбюджет, міський бюджет та фонд регіонального розвитку”, пише Тернопільська Липа.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286