Тернопіль

Сила в правді

Тернопільські породіллі не отримали обіцяні державною безкоштовні бебі-бокси (відео)

в Новини

Цього року у Міністерстві соціальної політики України заявили, що з першого вересня, кожна жінка, що народить дитину, отримує не тільки фінансову допомогу від держави, а й символічний бебі-бокс, вартістю 5 тисяч гривень, де буде зібрано підгузники, одяг для дитини, олійки, креми, шампуні, іграшки та інші необхідні речі.

Станом на четверте вересня щодня породілля, що стала мамою на території Тернопільської області не отримала обіцяний бебі-бокс.

У пологових розводять руками, відправляючи мам у соціальні служби міста та районів, а там кажуть, що потрібно трохи почекати.

Як розповіли чиновники соціальної політики Тернопілля, обіцяні бебі-бокси таки надійдуть на територію пологових будинків області , але в другій половині вересня.

Ті ж жінки, що народили, у першій половині вересня отримають свої бебі-бокси вдома – їх мають доставити працівники соціальних служб району чи міста.

Детальніше у сюжеті Суспільного. Тернопіль

«Пакунки малюка»

«Пакунки малюка» завезуть на Тернопільщину після 10 вересня. Матері, які народили на початку вересня, отримають цю соціальну допомогу вдома, – розповів директор обласного департаменту соціального захисту населення Вадим Боярський. У другій половині вересня "пакунки малюка" вручатимуть батькам під час виписки у пологовому будинку.

Gepostet von Новини ТТБ, обласне радіо am Montag, 3. September 2018

Додамо, що бебі-бокси мають вручати безкоштовно усім жінкам, що народили , починаючи з першого вересня цього року.

Якщо жінка народжує двійню, то їй мають видати два бебі-бокси.

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up