Тернопіль

Сила в правді

Жителям Тернопільської області боргують майже 10 мільйонів гривень зарплати

в Новини

Мінімальна зарплата зростає практично щороку та разом з нею ростуть і борги, якщо на фірмах вчасно не платять зарплатню.

Отже, на сьогодні, жителям Тернопільської області заборгували 9,4 мільйона гривень заробітної плати, при чому, 7,8 мільйона винні підприємства, що працюють і отримують прибуток.

У загальній структурі боргу області основна сума заборгованості припадає на підприємства промисловості (75,1%) і установи, організації охорони здоров’я та надання соціальної допомоги (17,3%), пише Галас.

До слова, сьогодні середня зарплата по регіоні в області економіки зросла та становить 7265 гривень, що на 28 відсотків більше, а ніж аналогічний період минулого року.

Нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА”  публікувала статтю – “Які насправді заробітки тернопільських чиновників.

Яка насправді зарплата тернопільських чиновників ?!

Тернопільські журналісти взялися аналізувати декларація про доходи тернопільських чиновників за 2017 рік. В одних зарплати по 20-24 тисяч, інші ж придбали авто за 18 тисяч гривень.

Мова піде про декількох чиновників Тернопільської міської ради – Калуш Катерину, Мар’яну Зварич, Юрія Дейнеку та Івана Коваля.

Отже найцікавіше, що начальник патронатного відділу Тернопільської міської ради Калуш Катерина придбала у 2016 році автомобіль Chery QQ 2010 року випуску за увага – 18 тисяч гривень. Хоча на ринку дане авто вартує за орієнтовними підрахунками 80 тисяч гривень.

Все решта – дача, гараж, квартира – записані на матір чиновниці.

Заробила минулого року Катерина Калуш більше 166 тисяч гривень, а це більш 13 тисяч гривень щомісяця.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up