Тернопіль

Сила в правді

Відомий тернопільський гурт обікрали на дві тисячі доларів

в Кримінал

Фронтмен тернопільського гурту “СКАЙ” Олег Собчук написав на своїй сторінці у Фейсбук, що невідомі особи викрали усі їх музичні інструменти в Одесі на вулиці Фонтанна, 12. Загальна вартість втраченого орієнтовно становить дві тисячі доларів.

Ніколи не думав, що це може статися з нами… Але нехай краще Бозя заберає так ніж "інакше"… За повернення…

Gepostet von Oleg Sobchuk am Freitag, 31. August 2018

“Ніколи не думав, що це може статися з нами… Але нехай краще Бозя заберає так ніж “інакше”… За повернення 2000$!Сподіваюся все ж таки знайдемо. Речі унікальні…,- пише Олег Собчук”.

Нижче у пості музикант перелічує усе обладнання, що вкрали у музикантів.

У коментарях користувачі пишуть, що інструменти можуть здати у найближчі ломбарди, або ж через пункти пропуску вивезти на окуповану територію і там продати.

Oleg Stolinets Якщо є хтось знайомий на блокпостах, то попередьте, бо як правило такі речі вивозять через окуповані території до окупанта, а потім або там, або в найближчих країнах збувають.

Volodymyr Osychka В найближчих ломбардах питали?
Oleg Sobchuk Шукаємо.. Дякуємо вам!
Alexander Vasilenko …” краще забирає так, ніж інакше” – правильні слова. І найцінніше багатство не матеріальне. У Вас безліч поціновувачів. А найкраще виконання пісень гурту С.К.А.Й., яке я чув, було під звичайнісіньку гітару у пошарпаному наметі поблизу Донецька) Пам’ятаєте?).
Pavlo Postrygach Там багато ексклюзивного «барахла», впевнений що десь вспливе

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up