Тернопіль

Сила в правді

На Тернопіллі державний службовець задекларувала монастир

в Правда про чиновників

Провідний спеціаліст відділу обліку планування та закупівель фінансового управління відділу Держгеокадастру у Тернопільській області Домітрак Леся Григорівна, у декларації про доходи за 2017 рік задекларувала монастир.

Культова споруда – монастир святого Йосипа, загальною площею 273,7 метра квадратних знаходиться у селі Завалля, Борщівського району та на 100 відсотків належить чоловікові Лесі Григорівни – Домітраку Михайлу Івановичу.

Власністю родини чиновниці монастир став 29 вересня 2008 року, тобто уже 10 років культова споруда перебуває у власності родини державного чиновника.

Крім того, вартість монастиря під час отримання становила – 96989 гривень.

Сьогодні важко сказати яким чином родина чиновниці з Тернопілля стала власниками монастиря у селі Завалля, та факт залишається фактом.

Про це йдеться в офіційній декларації чиновниці на сайті НАЗК.

Та як провели розслідування журналісти видання Bihus.Info, тернопільська чиновниця та її родина не єдині в Україні, хто має у власності культову споруду.

Крім Лесі Домітрак, ще десять українських чиновників задекларували у своїх деклараціях чи то церкви, чи каплиці, чи монастирі.

Детальніше про чиновників, що мають крім будинків, квартир та машин ще й монастирі та церкви можна почитати за посиланням тут.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про чиновників

Кольцов VS прокуратура: хто кого?

Незаконними вказівками начальника Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області Едуарда Кольцова
Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286