Тернопіль

Сила в правді

Формула успіху: чиновник Едуард Кольцов навчить, як заробити на кілька квартир та будинок

в Правда про чиновників

Як працюючи все життя на держслужбі – спочатку міліціонером, а потім начальником обласної юстиції, маючи не заможних батьків та дружину-не бізнесвумен зуміти заробити на 6 об’єктів нерухомості та новенький авто – добре знає теперішній начальник Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області Едуард Кольцов.  В той час, коли у Києві та в обласних центрах тривала боротьба за незалежність нашої держави, цей чиновник, який був ярим прихильником режиму колишнього міністра МВС Захарченка, вирішив тихенько відсидітися в кабінетах. А вже пілся Революції Гідності, аби не втратити хлібні посади разом з подібними йому начальниками міліції поїхав в АТО, аби так би мовити, кров’ю змити з себе стид за попередні роки роботи. От тільки, змивати позор Едуард Кольцов в зоні АТО не поспішав, бо пробув там всього-навсього кілька днів і то, за свідченнями тих, хто був з ним на Сході, приїздив, щоб зробити селфі зі зброєю. І це тоді, коли на передовій гинули справжні захисники Вітчизни! А зараз, не пройшовши люстрацію, опинився знову на посаді, яка годує його сім’ю 

У сім’ї Кольцових міліціонерів ніколи не було. Мати Едуарда працювала вчителькою в школі в Бережанах, звідки вони родом. Тато, Станіслав Кольцов, теж працював вчителем, потім директором тієї ж школи, а вже пізніше перейшов на партійну роботу у Бережанському райкомі комуністичної партії. Чому їх син Едуард вибрав саме цю професію? На шлях до “справжнього” заробітку його поставив батько. Вочевидь, Станіслав Кольцов працюючи в райкомі добре знав – де, що і хто може вижити у важкі часи перебудови. Саме батько у 1992 році відвіз молодого Едуарда в Івано-Франківське училище міліції, яке в 1994 році молодший Кольцов закінчив і одразу влаштувався на роботу оперуповноваженим в Франківський УБОЗ. Після кількох років перевівся у Тернопіль. В 2003 році його призначають начальником  відділу по боротьбі з міжнародними злочинними угруповуваннями. У 2005-му він став заступником начальника УБОЗу. А вже в 2007 році Едуард Кольцов став начальником відділу внутрішньої безпеки Івано-Франківська. За його ж словами, на цю посаду його порекомендували давні товариші по службі, які вже працювали в міністерстві.  

А восени 2012 року Едуарда Кольцова перевели у Вінницьку область. 14 вересня він був представлений на посаду начальника внутрішньої безпеки ДВБ МВС України у Вінницькій області. І працював там до Євромайдану.  

За два роки роботи у Вінниці встиг обзавестися впливовими зв’язками серед високопоставлених міліціонерів. Його майже найкращим другом став відомий Василь Пісний, якого в народі знають під прізвиськом “Антибіотик”. Більше того, Едуард Кольцов, за допомогою цих зв’язків став наближеним до міністра МВС часів Януковича Захарченка. Працював у власній безпеці та перебував в його в кадровому резерві на посаду першого заступника! Особисто відправляв міліціонерів з Вінниці у столицю для боротьби з непокірним народом, а охочих за гроші постояти на Антимайдані – садив в автобуси, спонсоровані режимом Януковича.  

Окрім того, за два роки, коли Кольцов працював у Вінниці, подейкують, він встиг неабияк побити горшки з тодішнім мером міста, а тепер – з Прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.   

У квітні 2014 року новий виконуючий обов’язки міністра МВС Арсен Аваков звільнив Едуарда Кольцова у запас. Проте, зв’язки кмітливого міліціонера тут зіграли не останню роль.  Едуард разом з другом Василем Пісним в середині 2014-го на три дні приїздили у Донецьку область – у результаті обидва отримали статус учасника бойових дій, яким Кольцов користується і досі, та уникнули люстрації.  

А вже 17 жовтня 2014 року Кольцов був представлений на посаду начальника Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області.  

Прибуткова держслужба 

Представляючи обласному управлінню юстиції нового керівника голова ОДА зазначив, що в Едуарда Кольцова “великий досвід” роботи в центральному апараті Міністерства юстиції. Проте Едуард Станіславович жодного дня не працював в Міністерстві. 

Про великий «убозівський» досвід в юриспруденції мабуть малось на увазі. А саме – прямий доступ до фінансів з надання адміністративних послуг державної реєстраційної служби, приватних, державних нотаріусів, реєстрації регуляторних актів, громадських організацій, політичних партій, арбітражних керуючих (ліквідаторів), проведення через ДВС аукціонів.  

За усі роки держслужби Едуард Кольцов заробив чималий статок. У його декларації за останній рік зареєстровано 3 квартири, одну з яких, а саме площеєю 120 метрів квадратних, він отримав як службову в Івано-Франківську. Трьохкімнатну квартиру Кольцов одержав маючи вже власне житло у Тернополі. Тоді його співробитники цікавилися, чому власне Едуард першочергово отримав квартиру, а не ті люди, які стояли перед ним у черзі на житло.  

Також у декларації Кольцова зазначені гараж та земельна ділянка площею 5 соток у Тернополі.  

Окрім того, на дружину начальника управління юстиції Олену Кольцову записаний чималенький будиночок площею – 282 квадратних метри.  

Щодо житлового будинку, то виявляється, що сім’я Кольцових нещодавно його ніби-то продала. Є задукоментований запис про право власності в Реєстрі прав на нерухоме майно, який погашений 28 червня 2018 року на основі договору купівлі-продажу.  

Проте, з неофіційної інформації відомо, що Едуард Кольцов продав будинок на підставну особу. Житло площею 282 квадратних метри розташоване в престижному котеджному містечку у Тернополі на вул. Микулинецькій, 115 під назвою “Кленовий Гай”.  

Лише нещодавно відповідне оголошення про продаж такого будинку з’явилося на сайті ДОМ. Ріа.

Однак, чомусь ріелтор виставив його 4 липня 2018 року, коли по суті 28 червня був укладений договір купівлі-продажу будинку Кольцова.

Такі хитромудрі плани з ніби-то оголошенням на сайті нерухомості, оформлення договору купівлі-продажу серед високопоставленних чиновників звичні явища. У такий спосіб Кольцов намагався узаконити гроші, які отриманні з неофіційних джерел.  

Вже буквально за кілька днів, а саме 5 липня 2018 року  – дружина Кольцова Олена придбала дві квартири  – однокімнатну квартиру на вул. Коновальця та однокімнатну квартиру на вул. Злуки.  

А узаконювати є що, адже у самого Кольцова готівкових коштів зазначених у декларації числиться 15 тисяч доларів.  

А от у його дружини, яка до речі працювала в  регіональному сервісному центрі МВС в Тернопільській області діловодом, готівки було 300 000 гривень. І це лише офіційні доходи, які сім’я Кольцових зазначила в деклараціях. 

Як зараз заробляє Кольцов на хліб з маслом? 

Схеми у Кольцова залишилися старі, але додалися і нові. Едуард Станіславович постійно видає незаконні вказівки для позитивного вирішення  питань окремих осіб, щодо яких є відкритті виконавчі провадження, зокрема протиправнні зняття арештів та відчуження арештованого майна.  

Так, державним виконавцем Тернопільського міського ВДВС Головного територіального управління юстиції було знято без підстав арешт з боржників, що призвело до відчуження кількох об’єктів нерухомості. Подібним чином були протиправно зняті арешти в реєстрах рухомого і нерухомого майна з 10 людей. У результаті протиправних дій виконавців та посібництва Кольцова ці всі особи змогли продати авто, квартири, будинки і тим самим завдати збитки державі на кілька мільйонів гривень.   

Керівництво юстиції свідомо не допускає перевіряючих у найгірші відділи. А показники, які визначають рейтинг в порівнянні з іншими областями фабрикуються.  

Та найбільше обурює той факт, що маючи немаленьку зарплатню прибічник Захарченка Кольцов за період 2015- 2017 років отримав чималу пенсію – 253 тисячі гривень. Згідно законом, отримувати зарплату і такого роду високу пенсію не можливо. Однак і тут хитрий Кольцов зумів обійти законодавство. Закон робить винятки для певних груп осіб – такими являються бійці АТО. А Кольцов разом з Пісним їздив на кілька тижнів в АТО і отримав статус учасника бойових дій.  

Як колись сказав сам Едуард Станіславовоич в інтерв’ю вінницькому виданню –  

“По життю треба вміти досягати запланованого. Ну, і звісно, потрібно вміти захищати своє”. Ось не зраджує своїм псевдо-моральним установам псевдо-патріот, який вміло перевертається в будь-який колір при будь-якій владі.  

Шкода звісно, що від таких засад Кольцова страждають не лише його працівники, але й прості люди і держава.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про чиновників

Кольцов VS прокуратура: хто кого?

Незаконними вказівками начальника Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області Едуарда Кольцова
Scroll Up