Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі відбудеться допрем’єрний показ фільму про Петлюру (відео)

в Новини

Сьогодні , у кінотеатрі “Сінема сіті” відбудеться допрем’єрний показ фільму про Симона Петлюру – “Таємний щоденник Симона Петлюри”.

На 18.30 запланована крес-конференція, а на 19 годину – допрем’єрний показ фільму.

Детальніше у відео

Даний фільм розповідає про останні роки життя у паризькій еміграції головного отамана військ Української Народної Республіки і голови Директорії УНР Симона Петлюри. Стрічка яскраво демонструє, як радянська влада створювала міф навколо постаті одного з головних борців за незалежність України початку ХХ сторіччя.

Презентувати стрічку у Тернопіль приїхали – режисер фільму Олесь Янчук, автора сценарію Михайло Шаєвич, актор Тарас Жирко, пише Тернопільська Липа.

До слова, “Таємний щоденник Симона Петлюри” — український історико-біографічний 2018 року режисера Олеся Янчука за сценарієм Михайла Шаєвича.

Український кінопрокат запланований на шосте вересня 2018 року.

Сюжет стрічки охоплює період життя, головного отамана військ УНР, коли той перебував в еміграції у Франції в Парижі, до того дня, коли Петлюру вбив Самуїл Шварцбард. Історія розповідає не лише про план знищення Симона Петлюри, а й про останні дні його життя та смерть головного героя.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286