Тернопіль

Сила в правді

На Тернопіллі депутатка заявили про погрози з боку родича голови райдержадміністрації (відео)

в Правда про чиновників

Вчора, 22 серпня, у місті Монастириська, що на Тернопіллі відбулися так звані громадські слухання щодо питання будівництва у місті автомийки.

І все б нічого, та за даними активістів, племінник голови монастирської РДА разом зі своїм братом без жодних дозволів почали будівництво автомийки та магазину у центральній частині міста, до того ж дозволу від обласної екології так само в них не було.

Коли ці та інші аргументи озвучила на слуханнях депутат міської ради Світлана Безділь, то її публічно обіцяли побити та вислати на Донбас.

Детальніше у відео

Шановна громада і не громада нашого м.Монастириська.,подивіться будь ласка, як головою монастириської РДА Тернопільської обл – С.Бойком використовується державні службовці для позитивного вирішення бізнесових питань, його племінника.,ну звичайно і для масовки..У даному так званому слуханні взяли участь працівники, як РДА так і РР так і працівники держ установ у робочий час ,це 10.00 ранку.. 22.08.18.

Gepostet von Ira Vanat am Mittwoch, 22. August 2018

“Сьогодніі (22.08) в нашому м.Монастириська Тернопільської обл., на 10.00.,мали відбутися громадські слухання .,про надання дозволу на будівництво автомийки та магазину в центральній частині нашого міста.біля станції ОККО.,натомість ми побачили родинне свято голови Монастириської РДА.,де були особисто запрошені його родичі,дружина та працівники державних структур монастириської РДА та РР. у приміщенні залу РДА..,де вони і представляли громаду мого м.Монастириська
Після слушних зауважень ,які були озвучені мешканкою м.Монастириська та депутатом Монастирської МР- С.Безділь в її сторону почали кричати репліки і образливі слова дружиною голови монастириської РДА – С Бойка.,та їхнім так званим родичом Таратутою Тарасом так і ще одним підприємцем, якого дуже тісно підвязують до голови монастириської РДА та РР..,,а потім після закінчення в її сторону пішли погрози..Т.Таратута декілька разів повертався до Світлани Безділь.,щоб їй “вмазати”” та “вмастити”..
Такі збіговиська.,не можуть вважатися громадськими слуханнями.,де порушені всі вимоги законності .,тому це так зване слухання не може бути дійсними.!!!
Ця автомийка за нашою інформацією .,готується для племінника голови монастириської РДА…,де звичайно є і доля самого “кришувальника”..
Чому представники РР та РДА у робочий час представляють інтереси приватного підприємця з села Чехів.,якийі є родом з того самого села,звідки і голова монастириської РДА-С.Бойко..,ми тільки можемо здогадуватися.
С.Бойко перестаньте вже нарешті мучити,принижувати та підставляти своїх підлеглих у своїх брудних приватних бізнесових справах..бо це вас ганьбить ,як голову монастириської РДА..!!, – написала активістка Ірина Ваннат”.

 

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про чиновників

Кольцов VS прокуратура: хто кого?

Незаконними вказівками начальника Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області Едуарда Кольцова
Scroll Up