Тернопіль

Сила в правді

У Малому Ходачкові земельний скандал – селяни хочуть повернути угіддя, а чиновники закривають очі на дерибан (відео)

в Правда про чиновників

Певний період у селі Малий Ходачків, що неподалік Тернополя, триває земельний скандал.

Селяни скаржаться, що ласі шматки наділів повідавали невідомо кому, натомість люди хочуть повернути у власність свої пасовища та городи.

Так мешканці Ходачкова звернулися за допомогою та роз’ясненням до голови ТОДА Степана Барни.

Доволі давно не писала про хід справи кримінального провадження та перевірки інспекцією по здійсненні державного…

Gepostet von Світлана Гуменна am Mittwoch, 22. August 2018

З допису  стає зрозуміло, що чиновники не виявили грубих порушень, а частина документації взагалі втрачені, а це означає, що землю селянам так просто не повернуть, принаймні у цьому не зацікавлені чиновники Тернопільської облдержадміністрації, та керівник Малого Ходачова.

“Громада, не розуміє, чи це саботаж справи, чи це рука руку миє? Хай це не буде пафосом. А просто нерозумінням ситуації, де і так все ясно. По суті справи – сказали, що правопорушень майже не виявлено, частина документів пропала, а по деяких питаннях, де юридично недотримано земельне законодавство, направлено в с/р “на довиправлення” та “доповнення технічної документації”. А тим часом, землевпорядник сільради – вже за межами країни, а голова сільради, екс-міліціонер, далі продовжує обов’язки голови, не звертаючи уваги на громаду”, – пише пані Світлана.

Маємо надію, що дане питання таке вирішать позитивно для громади Малого Ходачкова, і землю повернуть її законним власникам.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про чиновників

Кольцов VS прокуратура: хто кого?

Незаконними вказівками начальника Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області Едуарда Кольцова
Scroll Up