Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі на Чемпіонат Світу з водно-моторного спорту приїдуть учасники з 14 країн

в Новини

На сьогодні у Тернопільській міській раді, розповіли, що з 24 по 26 серпня на водоймі місцевого ставу пройде четвертий Чемпіонат Світу з водно-моторного спорту.

Нині відомо, що до Тернополя змагатися у Чемпіонаті приїдуть 48 спортсменів з 14 країн світу.

На сьогодні це спортсмени зі США, Великобританії, Польщі, Словаччини, Німеччини, Австрії, Швеції, Болгарії, Естонії, Фінляндії.

Нагадаємо, це уже 4-ий Чемпіонат Світу з водно-моторного спорту, який проходить у Тернополі, проте вперше в історії Національної Федерації з водно-моторного спорту саме у нашому місті змагання пройдуть одразу в трьох етапах у класах – F125, F250 та F500.

До слова, спеціальна комісія з Федерації водно-моторного спорту була на водоймі ставу і перевірила готовність ставу до проведення Чемпіонату Світу у Тернополі.

Також відомо, що цього року на Чемпіонат світу прийде чинний чемпіон Світу у класі F 125.

На час проведення Чемпіонату Світу з водно-моторного спорту на 24-26 серпня у Тернополі на ставку буде припинено плавання теплохода імені Танцорова та другого теплохода, а також інших човнів, катамаранів та суден.

Також забороняється у цей час рибалити у зоні проведення Чемпіонату і займатися віндсерфінгом та кататися на водних мотоциклах.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286