Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі науковці винайшли природний препарат від діабету (відео)

в Новини

Тернопільські дослідники та науковці під керівництвом професора Василя Грубінка розробили та запатентували унікальний препарат на рослинній основі, що допомагає хворим на діабет другого типу.

Детальніше у відео за посиланням, пише Файне місто Тернопіль.

Тернопільські науковці запатентували препарат від діабету.

Група науковців хіміко- біологічного факультету Тернопільського педагогічного університету , під керівництвом професора Василя Грубінка, запатентували авторський препарат рослинного походження , який можна застосовувати для лікування та профілактики діабету другого типу. Його головна відмінність – рослинне походження.

Gepostet von Новини ТТБ, обласне радіо am Mittwoch, 8. August 2018

До слова, свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що медичні заклади Тернопілля за півроку отримали майже 41 мільйон гривень.

Комунальні медичні заклади Тернопілля отримали майже 41 мільйон гривень за півроку

В Тернопільській обласній раді відзвітували, що у першому півріччі 2018 року виділили на комунальні медичні заклади Тернопільської області 40 мільйонів 878 тисяч 961 гривню.

Здебільшого гроші пішли на ремонти, закупівлю необхідного обладнання, ліків, на переоснащення лікарень та харчування пацієнтів.

Для потреб Тернопільської університетської  лікарні з обласного бюджету у пепшому півріччі цього року було спрямовано  чотири мільйони чотириста тисяч гривень на  забезпечення матеріалами обласного кардіологічного центру, придбання кардіостимуляторів та ендопротезів ,  компресорів  повітря.

Для придбання необхідного сучасного обладнання  2,8 мільйона гривень отримав обласний онкодиспансер.

Ще 1,6 мільйона гривень було виділено Центру екстреної медичної допомоги та медицина катастроф для закупівлі трекерів –  системи контролю та диспетчеризації транспорту, що значно покращить надання медичних  послуг центром на території міста Тернопіль.

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up