Тернопіль

Сила в правді

В Тернополі активісти створили банк донорів, подібного якому немає в Україні (відео)

в Новини

18 серпня у Тернополі офіційно презентують перший недержавний банк донорів кісткового мозку. 

Те, що в Україні не можуть реалізувати 9 років, у Тернополі двоє активістів Юлія та Роман Кузь створили за декілька місяців.

Банк включає осіб, які готові надати частину свого кісткового мозку особі, яка потребує цього.

До слова, тільки 25 відсотків осіб, які мають потребу у пересадці скіст мозку можуть взяти біологічний матеріал від родичів, решті ж а це 75 відсотків пацієнтів, доводиться або ж чекати в надії, що хтось підійде, або ж просто вмирати, так і не дочекавшись донора.

Детальніше у відео ICTV

Даний проект найперше має привернути увагу людей до пацієнтів з даною проблемою, а також частково вирішити ситуацію з недостатньою кількість потрібних донорів при пересадці кісткового мозку.

Офіційно проект презентують аж 18 серпня та вже сьогодні громада говорить, що це революційні зміни, які дадуть змогу врятувати сотні життів українців.

До того ж до співпраці запрошують людей, які готові стати донорами кісткового мозку, а також волонтерів, які готові працювати на реалізацію та поширення даного проекту за межі України.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286