Тернопіль

Сила в правді

Тернополянка, що має дитину з інвалідністю уже два роки оббиває пороги лікарів, бо ті не дають її сину путівку на оздоровлення (документ)

в Новини

Жителька Тернополя Олена Прохира має дитину – інваліда, також її родина належить до багатодітної.

За словами жінки її син-інвалід уже другий рік поспіль не може поїхати у будь-який табір області , щоб оздоровитися, адже лікарі та чиновники відзначають, що черга і місць немає.

Та пані Олена відзначає, що діти-інвалдіи мають першочергове право на оздоровлення, на отримання ряду безкоштовних ліків, на спеціальні окуляри також безкоштовно і ще ряд послуг, хоча на практиці лікарі тільки сміються в очі і кажуть, що немає фінансування.

Жінці увірвався терпець, адже їй з хворою дитиною уже набридло ходити два роки по кабінетах і слухати “казки” лікарів та чиновників, що черга ще не прийшла та місць немає, коли ті самі здорові діти лікарів їздять по декілька разів в рік в Одесу, а не звичайний табір на території краю.

В офіційних відповідях лікарі та чиновники силаються на чергу, та коли жінка запитала який по черзі її син – інвалід на оздоровлення, то сказали, що це лікарська таємниця, пише видання Погляд.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up