Тернопіль

Сила в правді

На Тернопіллі поки чоловік воює у його дружини та двох малолітніх дітей забирають житло

в Новини

Жителька Кременця – Лідія Макаренко на власній сторінці у Фейсбук пише, що на 9 серпня призначене судове засідання, де в неї і в її двох малолітніх дітей – 5-ти та 13-ти років хочуть відсудити єдине житло. В той час її чоловік воює на Сході країни.

“Друзі! Поки мій чоловік воює, нас із двома малолітніми дітьми виселяють із єдиного житла.
Буду вдячна за репост і підтримку! Мені і моїй сім’ї потрібна допомога!
Я, Лідія Макаренко і моя сім’я, просимо про допомогу всіх небайдужих людей. Поки мій чоловік воює, нас із двома малолітніми дітьми виселяють із єдиного житла. Суд відбудеться у м. Кременець 09 серпня 2018 р. о12.00. Цивільна справа №601/1102/18-ц.
Незважаючи на те, що мій чоловік більше 20 років свого життя віддав військовій службі та з 2014 р. і по теперішній час виконує бойові завдання в районі проведення ООС (АТО), а ми є родиною військовослужбовця, нашу сім’ю із двома малолітніми дітьми позбавляють права користування житловим приміщенням незважаючи на те, що іншого житла у нас немає. У якості відповідачів виступають і мої діти: Софія 5 років і Зоряна 13-ти років , – пише пані Лідія на власній сторінці у Фейсбук”. 

У коментарях користувачі Фейсбук пропонують допомогу, а також відзначають, що ніхто не має права виселити малолітніх дітей з квартири, якщо у них немає іншого місця проживання.

Та пані Лідія впевнена. що наші суди можуть все що завгодно.

Тому жінка просить підтримки у громадськості та журналістів.

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up