Тернопіль

Сила в правді

У центрі Тернополя висадять унікальні червонолисті клени

в Новини

Сьогодні у Тернополі на вулиці Чорновола триває капітальний ремонт і проїжджої частини і тротуарів і бордюрів. 

На вулиці Чорновола планують облаштувати нову велосипедну доріжку, а також покласти сучасну бруківку, та оновити дорожнє покриття.

Також планується, що замість старих каштанів, які планують зрізати, на Чорновола насадять червонолисті клени.

“На вулиці Чорновола, у Тернополі, під час проведення капітального ремонту ми здійснювали заміну мереж водопостачання та теплопостачання, відтак побачили, що коренева система каштанів, які ростуть на Чорновола, надзвичайно потужна і руйнує фундаменти прилеглих будинків. Разом з тим, деякі корені були пошкоджені екскаватороми та вантажними машинами – наголосив Олег Соколовський, начальник управління житлово-комунального комплексу Тернопільської міської ради”.

За словами чиновників, старі каштани, які сьогодні ростуть на чорновола постійно хворіють через мінуючу міль, через те дерева швидко жовтіють та скидають листя, а дані червонолисні клени стійкі до різного роду захворювань, пише Голос.

Дерева планують посадити відразу після завершення робіт з облаштування тротуарів та дорожнього покриття. Також їх огородять, щоб мешканці міста не пошкодили молоді пагони і не зруйнували дерева.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286