Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі презентують унікальний проект “UKRAЇNER”

в Новини

Сьогодні, 4 серпня, у Тернополі, у приміщення ресторації “Бункермуз” презентують унікальний український проектUKRAЇNER”.

Нині, о 19 годині в центрі Тернополя представлятимуть UKRAЇNER – це суспільно-культурний проект про людей, які творять країну кожного дня своїми ремеслами і вміннями, а також про місця, які частіше за все не входять до путівників.

Проект відкриває Україну не тільки для іноземців, а й для жителів її регіонів.

У ньому залучено близько 150-и волонтерів, а матеріали Ukrainer вже перекладено 7-а мовами.Зараз команда перебуває в 14-ій експедиції, пише Top News.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що на Тернопіллі презентували унікальний проект, який дозволяє очищувати воду.

 

Тернопільські школярі розробили унікальний проект, щоб очистити технічну воду

Близько тисячі конкурсантів та 57 команд з усієї України представляли у Києві днями власні проекти по збереженню кількості та якості питної води у світі.

Тернопіль на змаганнях представили дві команди, які за допомогою гри та роботів представили унікальний проект по додатковому очищенню технічної води та таким чином збереженню основного ресурсу людства.

Суть даного проекту полягає у повротному використанні технічної води, та вже добре очищеної у багатоквартиних будинках Тернополя зокрема та україни і цілого світу загалом.

проект мав неабиякий успіх на конкурсі, його оцінили і експерти і професійне журі.

“Судді даного фестивалю високо оцінили інноваційне рішення наших тернопільських гуртківців щодо повторного використання технічної води у багатоквартирних будинках, а також дотримання ними основних цінностей щодо збереження води на нашій планеті. З цими завданнями наша команда – “Робознавці” справилися на всі 100 відсотків!  І їх нагородили медалями, грамотами і конструктрами “LEGO”, – розповів тренер тернопільської дитячої команди Андрій Чубатий, пише сайт 0352.

Діти не вперше беруть участь у подібних змаганнях, за словами тренерів це розвиває в учнів творчі здібності , а також розумові навички.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286