Тернопіль

Сила в правді

На Тернопіллі під старою штукатуркою знайшли унікальні історичні орнаменти (фото)

в Новини

Під час реставрації фасаду Кременецького краєзнавчого музею, майстри побачили старовинні історичні орнаменти. 

“Коли кременецькі будівельники зняли верхній шар, то побачили під ним старовинне оздоблення, яке було перекрите ще далеко у радянські часи. Проте на верхній частині збереглися маленькі віконечка заокругленої форми, а трохи нижче – елементи декору, частина якого сягає XVIII століття нашої ери. Також помітна й частина колони та яскраво вирізняється місце, де раніше над аркою-входом була розташована найімовірніше  ікона, пише видання “Терен“.

Нагадаємо, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що біля замку Тернополя знайшли унікальне історичне мощення.

У підніжжя тернопільського замку розкопали унікальне мощення (фото, відео)

Цього року до 12 серпня у Тернополі неподалік підніжжя місцевого замку, що розташований на березі озера проводять розкопки.

Археологи відкопали цегляне мощення, яке датують XIX століттям та більш стару цеглу – XVII століття.

“Є цегла зі штампами, яка датується 19-м століттям, є більша цегла з 17 століття.  З якою метою її виклали тут поки невідомо. Це не бруківка і по ній не ходили, оскільки цегла не затерта і не стертий будівельний розчин, — розповів ДОБІ археолог та історик Богдан Строцень”, передає Доба.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286