Тернопіль

Сила в правді

Колишній помічник прокурора Тернополя придбав елітну нерухомість в Америці за 550 тисяч доларів, або 15 мільйонів гривень (фото,відео)

в Правда про чиновників

Мова йде про Віктора Шемчука, який сьогодні відомий як керівник Федерації водномоторного спорту України, а також заступник голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Та починав свою кар’єру Віктор Шемук у Тернополі на посаді помічника прокурора.

Невдовзі дійшов до посади виконувача обов’язків Генерального прокурора України за президентства Віктора Ющенка. Також був народним депутатом, входив до фракції “Блоку НУ-НС”, а за часів Віктора Януковича майже півроку очолював Львівську область.

За даними податкової, з 2013 по 2017 роки Віктор Шемчук загалом отримав офіційних доходів майже два мільйони гривень, а його дружина мала мізерні прибутки.

Та це не завадило чиновнику придбати елітну нерухомість в Америці за близько 550 тисяч доларів.

Правда одну із квартир чиновник переписав на племінницю, а іншу все ж таки залишив за собою.

Та все по порядку.

Як повідомляє  програма “Схеми” (спільний проект Радіо Свобода і телеканалу UA: Перший), згідно з розслідуванням “Американська мрія” прокурорського наглядача“, у 2010 році племінниця Віктора Шемчука – на той час 21-річна студентка Аліна Люба оформила на себе право власності на пентхаус в американському місті Авентура – штат Флорида у комплексі Mystic Pointe. Квартира на останньому поверсі комплексу загальною площею 128 квадратних метрів і панорамним видом вартувала 21-річній студентці всього на всього  325 тисяч доларів, або за майже 9 мільйонів гривень.

Невдовзі Аліна Люба видала генеральне доручення на право власності та керування ніби то своїм майном дядьку – Віктору Шемчуку. Це доручення дійсне і до сьогодні.

Далі, у березні 2011 року, Віктор Шемчук сам придбав нерухомість у тому ж місті Авентура – штат Флорида – Америка на відстані кілометра від житла, оформленого на його племінницю.

Цього разу це була квартира площею 120 квадратних метрів у комплексі Alaqua Condominium на березі Атлантичного океану. Нерухомість вартувала 219 тисяч доларів, або майже шість мільйонів гривень.

Та невдовзі за дивних обставин пан Шемчук продав житло американці за дві тисячі доларів. 

Детальніше у сюжеті за посиланням

blob:https://24tv.ua/2ac90cb6-ac35-4adc-b4fe-08bfc255a8f4

 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про чиновників

Кольцов VS прокуратура: хто кого?

Незаконними вказівками начальника Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області Едуарда Кольцова
Scroll Up