Тернопіль

Сила в правді

На Тернопіллі зведуть 6 ЦНАПів за кошти європейських грантів

в Новини

За підтримки ULEAD з Європою та ініціативи місцевих громад, вже цього року на території Тернопільської області створять , або ж модернізують шість ЦНАПів.

Нові ЦНАПи отримають жителі міста Чортків, а також Шумська, Борсуківська, Козлівська, Байковецька і Скала-Подільська об’єднані територіальні громади.

До слова, загалом в Україні цього року допомогу в рамках Раунду 1 Фази впровадження напряму з покращення якості надання адмінпослуг програми “U-LEAD з Європою№ отримають 115 громад з 22 областей України, пише видання Ternopil Travel.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у ЦНАПі в Тернополі відтепер можна отримати посвідчення водія.

У ЦНАПі Тернополя відтепер можна отримати посвідчення водія та довідку про несудимість, а невдовзі оформлятимуть і біометричні паспорти (фото)

У ЦНАПі Тернополя, за адресою – Князя Острозького, 6 можна буде оформити водійське посвідчення, отримати нові права на заміну старих, та довідку про несудимість.

Спеціальне робоче місце облаштували у ЦНАПі обласного центру за сприяння міської ради та регіонального сервісного центру МВС у Тернопільській області.

Відтепер, у ЦНАПі в Тернополі можна отримати водійське посвідчення будь-якої категорії, перед тим варто провчитися в автошколі та здати теоретичний та практичний іспити, тоді можна йти у ЦНАп по права.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up