Тернопіль

Сила в правді

Тернопільські депутати збираються на сесію

в Новини

Після довгої літньої перерви, депутати Тернопільської міської ради планують розглянути близько 30 питань на черговій сесії, яка відбудеться у середу , 8 серпня.

О 9 ранку, в залі засідань, на другому поверсі приміщення Тернопільської міської ради розпочнеться 26 сесія Тернополя.

На черговому засідання депутати планують розглянути та проголосувати за майже 30 питань.

Сьогодні на порядку денному є питання щодо виконання бюджету Тернополя за останніх півроку, а також зміни до основного фінансового документу Тернополя, далі мають бути розгялнуті питання щодо міжбюджетних трансферів, найімовірніше мова йде про плату сіл, селищ та міст за дітей, які прописані у них, а ходять в садочки у Тернополі.

Також депутати хочуть розглянути питання щодо реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ з НАК “Нафтогаз України” підприємства КП “Тернопільміськтеплокомуненерго”.

До того ж, народні обранці проголосують за питання про створення індустріального парку “Тернопіль” та затвердження Концепції індустріального парку “Тернопіль”.

Також на порядку денному є питання про премії для науковців, дослідників, фахівців, про надання в безоплатне користування майна комунальної власності та про затвердження Положення про Премію імені Володимира Лучаківського, а також інші питання.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up