Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі бракує 35 мільйонів гривень на зарплату освітянам

в Новини

Про це заявляє начальник міського управління освіти Ольга Похиляк. За словами чиновниці, на цей рік з державного бюджету передбачена субвенція у розмірі 266 мільйонів гривень на сферу освіти обласного центру. 

Та грошей все рівно не вистачає, і щоб уникнути напруженої та критичної ситуації, Ольга Похиляк підготувала лист-прохання на наступну сесію Тернопільської міської ради, щоб з держбюджету були виділені додаткові кошти на зарплату педагогічним працівникам Тернополя.

У зверненні йдеться, що “…На утримання  закладів загальної середньої освіти Тернополя у поточному році передбачили освітню субвенцію з державного бюджету в сумі 266 млн грн. Ці гроші спрямують на виплату заробітної плати педагогічним працівникам  у закладах загальної середньої освіти. Фактична потреба в таких коштах становить 322,8 млн грн. Бюджетними асигнуваннями на виплату зарплати працівникам галузі заклади освіти забезпечені тільки на 9,7 місяця 2018 року”.

Фактично освітянам Тернополя не вистачає 35 мільйонів гривень, пише TeNews з посиланням на видання Терен.

Тому депутати мають вирішити долю вчителів Тернополя, проголосувавши за, або ж проти даного звернення Ольги Похиляк, на найближчому засіданні сесії Тернопільської міської ради.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286