Тернопіль

Сила в правді

На Тернопіллі чиновники в робочий час п’ють алкоголь та святкують дні народження

в Правда про чиновників

Інтернет видання 0352 з посиланням на сайт Про те, повідомляє, що нещодавно в розпал робочого дня усі чиновники Бучпцької райдержадміністрації перебували не на робочих місцях, а в місцевому кабаку, святкуючи ювілей виконуючої обов’язки начальника відділу культури районної Бучацької адміністрації пані Алли Вержбицької.

Як передає видання, на святі в обідній час, це при тому, що робочий день у чиновників триває до 17.15, були присутні і “головний націоналіст району”, як себе величає пан Василь Вонсяк, і голова райради пан Віталій Фреяк і його «сірий кардинал», він же керуючий справами пан Василь Михайлович Григоришин, правда він перебуває на сьогодні у відпустці, а також інші чиновники.

Чи буде покарання за такі витівки бучацьким службовцям невідомо. Та можливо і буде, адже після скарги, у місцевий бар приїхали правоохоронці , які і зафіксували факт розпивання спиртних напоїв чиновниками у робочий час.

Місцеві жителі стверджують, що після приїзду правоохоронців, усі службовці розлетілися з ресторану, натомість поліцейським вдалося встановити особи тих державних службовців , що в розпал робочого дня пиячили у ресторані.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Правда про чиновників

Кольцов VS прокуратура: хто кого?

Незаконними вказівками начальника Головного територіального управління юстиції в Тернопільській області Едуарда Кольцова
Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286