Тернопіль

Сила в правді

На Тернопіллі мати ледь не до смерті відлупцювала дворічну дитину

в Кримінал

В реанімаційне відділення Тернопільської обласної дитячої лікарні привезли дворічного хлопчика, жителя села Криволуки, Чортківського району.

Дитину доправили без свідомості з численними синцями та гематомами.

В це важко повірити, але до такого стану двохрічного хлопчика довела рідна матір.

За словами жінки вона двічі рукою вдарила дворічну дитину і той впав на підлогу. Про це жінка розповідала уже в районному відділі поліції.

Натомість батько сімейства заявляє, що коли повернувся додому, то в хаті був крик, а його 37-річна дружина, тримаючи на руках наймолодшу дитину кулаками лупцювала двохрічного хлопчика.

При чому лікарів до дитини ніхто так і не викликав, і ніхто б нічого не дізнався, якби через декілька днів двохрічний хлопчик не втратив свідомість.

Батько викликав лікарів, сьогодні дитина у вкрай важкому стані знаходиться в реанімації Тернопільської обласної дитячої лікарні.

На даний час поліцейські встановлюють обставини отримання тілесних ушкоджень дворічним хлопчиком. Відомості про дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 166 ККУ – злісне невиконання обов’язків по догляду за дитиною, що спричинило тяжкі наслідки, кажуть у поліції.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up