Тернопіль

Сила в правді

Тернопільське кіно презентують на фестивалі в Одесі

в Новини

Навесні 2017 року у місті Тернопіль було знято кіно “Тера” за участю й за підтримки Тернопільської кінокомісії і Тернопільської міської ради.

Сьогодні, 17 липня на Одеському Міжнародному Кінофестивалі відбудеться прем’єра режисерської повнометражної версії фільму Нікона Романченка “Поза Зоною” з назвою “Тера”.

До слова, у сюжеті  фільму зображено внутрішній стан матері під час спроб зв’язатись із сином, котрий знаходиться на війні.

Вперше фільм у грудні 2017 року презентували у Тернополі для містян, згодом стрічка здобула спеціальну відзнаку жюрі “за делікатний погляд і особливу інтонацію” на 47-му кінофестивалі “Молодість” у Києві у травні 2018 року.

До того ж короткометражка “Поза зоною” стала деб’ютом Нікона Романченка. Стрічка здобула перемогу на Дев’ятому конкурсному відборі Держкіно.

Нагадаємо, що стрічку “Тера” знімали у Тернополі, у кадр потрапило чимало містян, а також усім відомі локації – тернопільська кондитерська фабрика “ТерА”, Катедральний собор,  громадський транспорт та залізнична колія.

Головну роль у фільмі зіграла акторка та співачка Наталя Половинка.

Як стверджує акторка, 70-хвилинна повнометражна “Тера” являє собою розширену версію вже відомої 27-хвилинної короткометражки Нікона, “Поза зоною”, передає TopNews.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up