Тернопіль

Сила в правді

Підземний перехід хочуть облаштувати тернополяни у центрі міста

в Новини

Тарас Циклиняк зареєстрував петицію щодо будівництва у Тернополі, на вулиці Руській в центрі міста – підземного або ж надземного пішохідного переходу. 

“Впродовж останніх років у Тернополі значно зросла кількість транспорту, що призводить до значних заторів та ускладнює рух пішоходів. Вулиця Руська є однієї із найбільш проблемних та насичених магістралей міста на якій розташовано 13 переходів. Напевне усім очевидно, що менше транспорту надалі не стане, а тому дана проблема лише загострюватиметься, – коментує петицію пан Тарас”.

Тернополянин пропонує розвантажити найбільш відвідувані  пішохідні переходи у місті – біля центрального універмагу міста.

Тарас пропонує, щоб у Тернополі спорудили підземний чи то наземний перехід, а також провести інші заходи, щоб збільшити пропускну здатність вулиці – синхронізація роботи світлофорів, встановлення механізмів, які дають змогу активізувати зелене світло на вимогу біля Надставної церкви, біля шостої школи.

На сьогодні петиція зібрала 53 підписи з 300 необхідних.

Якщо через десять днів, до закінчення дії петиції, все ж таки її підтримають 300 осіб, то її розглянуть у Тернопільській міській раді та приймуть відповідне рішення.

А відповідь надішлють автору петиції Тарасу Циклиняку.

Та даний документ був зареєстрований ще 28 червня, на 17 липня дану петицію підтримали тільки 53 особи, тому найімовірніше тернополяни таки не зацікавлені у створенні чи то наземного чи підземного переходу у центрі Тернополя.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up