Тернопіль

Сила в правді

На Тернопіллі селяни перекрили дорогу через ціни на молоко

в Новини

Вчора, 15 липня, жителі села Верещаки,Лановецького району, Тернопільської області на кілька годин перекрили трасу – “Тернопіль-Ланівці”. 

Селяни тримають корів і більшу частину молока здають заготівельникам.

На сьогодні у жителів села Верещаки приймають один літр молока за чотири гривні. Люди кажуть, що це занадто низька ціна, тому і перекрили дорогу, вимагають збільшити закупівельні ціни на молоко.

За словами Marya Moroz, з першого липня молоко від населення мали не приймати, або у людей мав би бутиспеціальний  доїльний апарат, та не простий, а за кілька мільйонів гривень. 

“Ми доїмо вручну, вони знижують ціну. Винні ми, не дотримуємося нововведення стосовно доїльних апаратів, – коментує подію жінка”.

Якби річ була лише про доїльні апарати, люди б їх купили. Але за законом, це має бути устаткування з безконтактною лінією, де молоко від корови йде прямо в охолоджувач і коштує декілька мільйонів гривень. Прості люди все одно залишаться за бортом або будуть здавати фермерам за копійки, – пише Наталія Мазур.

Видання Погляд , передає, що селяни обіцяють у цю середу , 18 липня, знову перекрити дорогу, якщо заготівельники не прислухаються до їхніх вимог про підвищення закупівельних цін на молоко.

Люди скаржаться, що важко працюють, щоб отримати той літр молока, а потім віддають його задешево, бо не мають вибору, хіба самим їздити у Ланівці чи Тернопіль та продавати, та не всі мають таку можливість, особливо пенсіонери, тому і здають заготівельникам, що наживаються на людях.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up