Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі на вулиці Стадникової будують нову мережу водовідведення

в Новини

Комунальники Тернополя часто отримували скарги на те, що в місті, на вулиці Стадникової, після дощу збирається чимало стічних вод, які утворюють калюжі і невеличкі озерця.

На цей рік у міській раді запланували капітальний ремонт вулиці Стадникової з облаштуванням сучасної мережі водовідведення та будівництва дощового колектора.

Та даний проект виявився досить тривалим та складним.

І наразі є готовий проект та ведуться роботи із заміни інженерних мереж і влаштування нової траншеї, труб та колодязів. Оскільки роботи з влаштування мереж водовідведення на даному об’єкті є досить масштабними і будуть завершені до кінця цього року, то капітальний ремонт проїжджої частини та пішохідної доріжки тут розпочнеться уже наступного року, пишуть на сайті Тернопільської міської ради.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що у Тернополі на вулиці Сахарова облаштували новий дощовий колектор.

У Тернополі побудували новий дощовий колектор (фото)

Тернопіль відомий на всю Україну не тільки красивим озером у центрі міста, а й тим, що під час дощів каналізаційна система не справляється з кількістю та сильними потоками стічних вод, відтак місто перетворюється не невеличку “Венецію”.

Видно ця новина дійшла нарешті і до чиновників і до комунальників, бо при ремонті однієї із вулиць міста – Сахарова, у Тернополі облаштували новий дощовий колектор, призначений для стічних вод.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up