Тернопіль

Сила в правді

На Тернопіллі встановили черговий іменний рекорд (відео)

в Новини

У славетному місті Чортків, що на Тернопіллі, день міста та 496 річницю від дня створення відзначили встановленням цікавого рекорду. 

Громада та чиновники надумали зібрати в одному місці на одній докації найбільше осіб, що мають відношення до свята Петра і Павла, а саме, що носять однойменні імена.

У 29-тисячному Чорткові живе понад 600 людей, які мають ім’я Петро, Павло, Павліна, Павлина, Петра, Петрунеля. Зокрема, Петрунеля — 1, Павлин — 5,  Павлін – 7, Павлів –  231, Петрів — 372.

12 липня у День християнського свята Верховних Апостолів Петра і Павла та відзначення Дня Чорткова на подвір’ї Катедрального собору Верховних Апостолів Петра і Павла зібралися містяни, щоб взяти участь у встановленні Рекорду України у номінації “Найбільша кількість людей з однаковими іменами на одній локації”  у категорії “Людські досягнення”. Про це повідомляє 7 Днів.

Нарахували тих, хто зареєструвався, — 228 чоловік. Наймолодшому Павлові – всього місяць від народження, найстаршому – Петрові – 85 років.

Детальніше у відео ІНТБ

Рекорд таки встановили , усі учасники отримали відповідні сертифікати, а мешканці Чорткова зауважили, що це не перший та не останній рекорд, який планують організувати містяни.

Сетрифікат про встановлення рекорду вручили міському голові Чорткова Володимиру Шматьку.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up