Тернопіль

Сила в правді

На Тернопіллі міського голову судили, коли закінчився термін давності справи

в Кримінал

Свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що завдяки активістам та поліції було встановлено, що міський голова Кременця протягом певного періоду часу виписував собі премії у розмірі 77 тисяч гривень. Справа навіть дійшла до суду. 

У Тернопільській області судитимуть міського голову Кременця

За словами активістів “Правого сектора”, міський голова Кременця сам собі виписав близько 100 тисяч гривень премії, за те, що у місті немає нормальних доріг, за екологічну катастрофу з річкою Іква у центрі , за підвищення тарифів на комунальні послуги і так далі.

Активісти “Правого сектору” разом з поліцією завітали у робочий час в кабінет міського голови та пред’явили йому усі звинувачення.

Міський голова Кременця Олексій Ковальчук погодився і визнав свою провину підписав усі документи.

І ось уже третього травня має відбутися перше засідання суду по даній справі.

За словами активістів, за дане правопорушення чиновнику загрожує чималий штраф та звільнення, пише TeNews.

Денями ж відбулося судове засідання, яке поставило крапку у даній справі.

Лінія захисту трималася позиції, що по даному правопорушенню пройшов термін давності, тому потреби розгляду даної справи немає. Прокурор підсумував протокол, складений управлінням по боротьбі з економічними злочинами, на основі якого клопотався про притягнення міського голови до відповідальності по трьох статтях та позбавлення права виконувати адміністративні повноваження протягом року (простіше кажучи, відставка. Саме даний момент і пояснює ту паніку, яка охопила міського голову після ознайомлення із протоколом ). На жаль, під час дебатів, прокурор виглядав невпевнено, часто путаючись навіть у своїх висловах.
Постанова суду: справу закрити у зв’язку із закінченням терміну давності, пише сайт Реально. 

 

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Кримінал

Scroll Up