Тернопіль

Сила в правді

Суд визнав дії ТВК щодо відкликання депутата від “Свободи” Романа Навроцького незаконними

в Новини

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав сам колишній депутат Роман Навроцький , а також його колега Іван Сороколіт та Ігор Турський, яких минулого року виключили з партії “Свобода” та рік не пускали на засіданні сесій Тернопільської міської ради. 

Важлива перемога!За позовом Романа Навроцького сьогодні суд задовольнив важливу частину позовних до Територіальної…

Gepostet von Іван Сороколіт am Dienstag, 26. Juni 2018

“За позовом Романа Навроцького сьогодні суд задовольнив важливу частину позовних до Територіальної виборчої комісії щодо фальшування так званої “народної ініціативи” з відкликання депутатів Ігоря Турського, Романа Навроцького, Івана Сороколіта та зобов’язав ТВК провести повторну перевірку дотримання вимог законодавства, котре було грубо порушене.

Хоч позовні вимоги і не задоволені повністю, але суддя Андрій Осташ, на відміну від маріонетки Ірини Подлісної, не закрив очі на величезну доказову базу брутального фальшування процедури відкликання депутатів та не піддався, беззаперечно, шаленому тиску з боку Сергія Надала та залежних від нього функціонерів партії “Свобода”. Такі вчинки варто пам’ятати.

Справа не в депутатському мандаті. Це дрібниці. Але ось фальшувати та підміняти народну ініціативу не можна нікому, і особливо корумпованій владі та її політичним наймитам.

Нас бояться. І це добре, – написав Іван Сороколіт”.

До слова, минулого року трьох депутатів – Романа Навроцького, Ігоря Турського та Івана Сороколіта виключили з партії “Свобода” та з лав Тернопільської міської ради, ніби то за те, що вони не проголосували за запропонований міським головою Генеральний план міста.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up