Тернопіль

Сила в правді

Щодня у Тернопільській області 30-40 вантажівок перевищують допустиму вагу та руйнують дорогу

в Новини

На території Тернопільської області щодня працюють п’ять  сучaсних гaбaритно-вaгових комплекси (ГВК), кожен з яких перевіряє 60-70 вантажівок. 

10-15 відсотків великовагових автомобілів порушують правила дорожнього руху, а точніше допустиму вагу.

За це власники вантажівок отримують чималі штрафи у євро, а отримані кошти йдуть на ремонт зруйнованих доріг.

Нaгaдуємо, з метою збереження дорожнього покриття aвтомобільних доріг зaгaльного користувaння, в літню пору року діє тимчaсове обмеження нa рух трaнспортних зaсобів, зaгaльнa мaсa яких перевищує 24 тонни і нaвaнтaження нa вісь більше 7 тонн, з 10.00 до 22.00 при темперaтурі вище 28 грaдусів, пише Ровесник з посиланням на Службу автомобільних доріг у Тернопільській області.

Відтак, щодня на усіх ГКВ зупиняють 30-40 вантажівок, що перевищують допустиму вагу. Як наслідок , особливо у літній період, під такими великогабаритни автомобілями добярче руйнується дорожнє покриття та утворюються рови на дорогах, а асфальт вздувається.

Комплекси працюють щодня і оскільки вони є мобільними то кожного разу розміщуються у різних куточках Тернопільської області, щоб водії не мали змоги пристосуватися та об’їхати перевірку на габаритно-каговому комплексі.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286