Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі за 24 мільйони планують продати завод “Оріон”

в Новини

21 червня 2018 року відбулося засідання спеціальної комісії, де було вирішено продати 96 відсотків акцій заводу “Оріон” у Тернополі за початковою ціною трохи більше 24 мільйонів гривень. 

На засіданні комісії було обговорено умови продажу державного пакета акцій акціонерного товариства “Тернопільський радіозавод “Оріон” в кількості 99 543 480 штук номінальною вартістю 24 885 870,00 грн., що становить 96,1290 відсотків статутного капіталу товариства, на аукціоні з умовами, зокрема: щодо збереження основних видів діяльності товариства та авторських прав на технічну документацію виробів та іншими умовами, згідно договору купівлі акцій заводу “Оріон”, пише сайт Реально.

До слова, свого часу “НАРОДНА ПРАВДА” писала, що керівник заводу потрапив у жахливу аварію у Херсонській області.

Директор “Оріону” потрапив у жахливу аварію на Херсонщині. ФОТО

Ярослав Карпик, голова правління ПАТ “Тернопільський завод “Оріон”, потрапив у ДТП на Херсонщині.

Аварія трапилась на чотирнадцятому кілометрі траси Олешків-Гола Пристань-Скадовськ 28 червня близько сьомої години ранку.

Про це повідомили “20 хвилин” читачі, які просили не вказувати їхніх прізвищ.

– Там точно є загиблі, – розповіли читачі. – У п. Ярослава травми ніг. Удар був таким, що його вирізали з машини. Авто сильно побите.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286