Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області 16-річна дівчина стала мамою

в Новини

Вікторія Юр’єва, мешканка Тернопільської області у 16 роеів стала мамою. Дівчина народила сина Даню, її чоловікові на той час було 21 рік. 

Сьогодні малюкові півроку, Вікторії довелося кинути навчання у школі та піти навчатися у місцеве училище на бармена, хоча дівчина мріє стати юристом.

За словами Вікторії, коли дівчина дізналася, що вагітна, то навіть думки не було, щоб робити аборт. Це була бажана дитина для обох, відзначає Вікторія.

Дівчина чекає, поки син підросте, та хоче закінчити школу і тоді поступити на юридичний, а зараз виховує дитину, та у вільний від мамських справ час малює.

Як стверджує Вікторія її батьки та батьки майбутнього чоловіка відреагували на новину адекватно, не засуджували молодят, а навпаки підтримали.

Сьогодні ні Вікторія, ні її чоловік не уявляють і дня без свого маленького хлопчика, якому сьогодні виповнилося шість місяців.

Дівчина вирішила розповісти свою історію, щоб застергти молодих дівчат в жодному випадку не позбавлятися дітей і не робити аборти, адже це вбивство, пише тернопілььске інтерет – видання Місто.

Підписуйся на Народна Правда в Telegram. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286