Тернопіль

Сила в правді

У Тернопільській області ветеринари констатували чуму

в Новини

У Львові в лабораторії обласного центру досліджували зразов свині, яка здохла днями у Шумському районі. Господар тварини відзначив, що тварина не хворіла, добре їла , пила, а тут зненацька він прийшов зранку , щоб погодувати, а величезна свиня лежить і не рухається.

Про випадок було повідомлено сільського голову, а той зателефонував у районне відділення Держпродспоживслужби, працівниками якого і було прийнято рішення відібрати зразки на пробу і подивититися від чого здохла тварина.

Матеріали надіслали у Львівський спеціалізований лабораторний центр, де підтвердили, що свиня була носієм африканської чуми.

Де і як тварина заразилася сказати важко, адже це не приватна ферма, а домогосподарство, де вирощували одну особину.

Та на сьогодні, після результату, що свиня таки була хворою на африканську чуму , у Шумському районі було проведено нараду з керівниками сільських та селищних рад, ОТГ щодо оголошення даного населеного пункту неблагополучним по АФС, а також по встановленню зони нагляду та спостереження.

До того ж було рекомендовано місцевим жителям в разі випадку захворювання чи смерті тварин відразу ж звертатися до спеціалістів Держпродспоживслужби, пише Погляд. 

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286