Тернопіль

Сила в правді

У Кременецькому районі люди впевнені, що їх продовжує отруювати місцевий фермер

в Новини

Нещодавно у Кременецькому районі кілька десятків малюків потрапили у лікарню з невідомим вірусом. Активісти почали заявляти, що це справа рук місцевого фермера, який напередодні кропив поля хімією, а відтак невдавзі захворіли діти. Та експерти переконують, що причиною отруєнння дітей стали сирі немарковані яйця, які завезли у дитячий садочок. 

Та не всі люди вірять у дані офіційну версію експертів.

“У Кременецькому районі відбуваються незрозумілі для здорового глузду події: 14 травня з 14.00 авіація здійснює обприскування невідомими препаратами сіл Града та Гаї. Що саме обприскують і чим – незрозуміло… Літак пролітає над житловими будинками, сільськогосподарськими полями, лісом, місцевою сільською радою, поштою, школою та дитсадком!, – розповів місцевий активіст Ярослав Шуляк”.

За словами активістів, жителі району масово скаржаться на кашеть, печіння у горлі, сльозотечу.

Люди також стверджують, що у них маосов гинуть бджоли та кролі, та чомусь бояться офіційно про це заявляти.

Натомість деякі депутати та представники громади все ж таки написали у сільськогосподарське підприємство, щоб отримати відповідь, чим їх кроплять.

За словами місцевих жителів, землі у навколишніх селах орендує ПП “Агро-Експрес-Сервіс” і наразі обприскування полів воно завершило. Проте такі роботи проводяться щорічно і, виявляється, скаржилися селяни на підприємство не вперше. Людмила Григорівна запевняє, що у попередні роки сільська рада давала письмові запити орендарям і вони відповідали, що всі препарати, якими вони обприскують поля, сертифіковані та нешкідливі.

То чому ж гинуть бджоли, хворіють діти, кашляють дорослі, і головне хто видає сертифікати на отрутту, якою труять селян Тернопілля ?! пише Погляд.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up