Тернопіль

Сила в правді

Дружина Президента Марина Порошенко навідалася у Вишнівецький палац, щоб відкрити дзеркальну залу (фоторепортаж)

в Новини

Щойно Марина Порошенко разом із послом США Марі Йованович завітали у Вишнівецьку об’єднану територіальну громаду, де урочисто відкрили відреставровану дзеркальну залу місцевого Вишнівецького палацу.

І Марині Порошенко і Марі Йованович вручили короваї.

Марина Порошенко відкрила відреставровану дзеркальну залу Вишнівецького палацу. Дану залу реставрували експерти з Хмельницької області за кошти США та України.

Та чомусь під час виступу Марина Порошенко, дружина Президента назвала Тернопільщину Волинською землею.

Також, у рамках візиту перша леді разом з керівником області Степаном Барною мають підписати Меморандум про співпрацю – “Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації”.

Даним документом Тернопілля дасть згоду на впровадження на території краю особливостей навчання в інклюзивних класах.

Також заплановано провести нараду з керівниками райдержадімністрацій та місцевими чиновниками.

До слова Марина Порошенко, не зважаючи на жарку погоду одягнена у чорне строге плаття з червоним поясом, а Марі Йованович у строгий чорний діловий костюм разом з червоною блузкою.

Біля першої леді під час відкриття дзеркальної зали у Вишнівці, посадили керівника Тернопільської області Степана Барну та керівника обласної ради Віктора Овчарука.

Підписуйся на Народна Правда в Facebook. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286