Тернопіль

Сила в правді

Завтра Марина Порошенко навідається у Тернопільську область

в Новини

На завтра, 19 червня запланований візит першої леді держави – дружини Петра ОЛексійовича Порошенко – Марини Порошенко на територію Тернопільської області.

Відомо, що Марина Порошенко разом із послом США Марі Йованович відвідають Вишнівецьку об’єднану територіальну громаду, де урочисто відкриють відреставровану дзеркальну залу місцевого Вишнівецького палацу.

Також, у рамках візиту перша леді разом з керівником області Степаном барною мають підписати Меморандум про сіпвпрацю – “Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації”.

Даним документом Тернопілля дасть згоду на впровадження на території краю особливостей навчання в інклюзивних класах.

До того ж заплановано провести нараду за участю Марини Порошенко, керівника області та головами райдержадміністрацій, пише Тернопіль Наживо.

До слова, нещодавно “НАРОДНА ПРАВДА”  писала, що у Тернопільській області ремонтують дорогу до печери Кришталева, буцім то на честь приїзду туди першої леді держави Марини Порошенко.

У Тернопільській області взялися за ремонт багатостраждальної дороги до печери, бо по ній проїде дружина Президента – Марина Порошенко

Несподівано, але факт. Уже третій тиждень на території Тернопільської області, у селі Кривче, Борщівського району ремонтують1,3 кілометри дороги, що веде до унікальної печери – “Кришталева”

Як пише WestNews, дорога, яку багато років не могли відремонтувати та навіть засипати ями, отримала нове обличчя завдяки тому, що у печеру планує навідатися перша леді держави – Марина Порошенко.

До слова, ще в 2011 році було виділено1,3 мільйона гривень на виготовлення проектно-кошторисної документації та ремонт даної ділянки дороги.

Та гроші не освоїли, а дорогу не відремонтували, і один мільйон гривень довелося повернути у державний бюджет.

Кажуть, що ремонт так і не зробили, бо місцева сільська рада не захотіла виділити 100 тисяч гривень за проект, а відповідно проектна організація “Український державний інститут з проектування об’єктів дорожнього господарства “Укрдіпродор” не захотіла проводити роботи щодо проектування даної ділянки дороги до печери “Кришталева”.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up