Тернопіль

Сила в правді

У Тернополі замість парку “Воскресіння” – будова (фото)

в Новини

Активісти ДемАльянс тернопіль оприлюднили в інтернеті інформацію про знищення місцевими чиновниками парку “Воскресіння”, який свого часу заклав в обласному центрі – американець Джон Звожек.

За даними активістів, кілька років тому на вулиці Тарнавського у Тернополі американець за власні кошти облаштував парк.

Сьогодні ж від його творіння не залишилося нічого – точніше відтепер на місці парку ” Воскресіння” – будинки і гаражі.

Як стверджують представники ДемАльянсу Тернопіль, свого часу, у засобах масової інформації розповсюдили дезінформацію, переконуючи громаду Тернополя, що парк “Воскресіння” залишиться. Адресу, ділянки, яка розташована по вулиці Спортивній, заздалегідь замінили на проспект Злуки і передали ділянку традиційному, як для схем цього голови, КП “Тернопільбудінвестзамовник”. Тепер там облаштовано масив будівель незрозумілого призначення, на перших поверхах яких розміщені гаражі. Не зупинило збільшення масиву гаражів і близькість території єдиного на мікрорайон дитячого садка.

Такка ж сама доля чекає і на парк Національного Відродження – запевняють активісти, якщо не припинити будівництво на його території “Вуличної Академії”.

До слова, сьогодні у парку Нацвідродження у Тернополі триває протистояння активістів та забудовника щодо зведення у парку екоготелю.

Підписуйся на Народна Правда в Twitter. Дізнавайтесь першими про останні новини.

Останні Новини

Scroll Up
Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wi_single_sidedock_telegram' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/narodna-pravda.te.ua/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 286